NOWOŚĆ!

Tabliczka dla przychodni z pismem Braille'a - płyta fornirowana dąb i PCW - wym. 220x155mm - TAB407

  • 1- szt. 285,00 zł
  • 4- szt. 280,00 zł
  • 10- szt. 275,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

wybierz wzór:

Opis

Podstawą tabliczki jest płyta fornirowana o grubości 5mm w kolorze dębu. Umieszczamy na niej mniejszą płytkę z białego PCW na którym drukujemy dowolną nazwę i numer gabinetu. Poniżej osadzamy te samą treść w piśmie Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. W lewym górnym roku umieszczone jest jedno z ośmiu akrylowych zwierzątek do wyboru. Tabliczki mocowane są do ściany na taśmie piankowej.

Płyta fornirowana to elegancki i atrakcyjny cenowo materiał. Uzyskiwana jest z połączenia płyty wiórowej i naturalnych płatów drewna. Stanowi idealny kompromis między klasyczną płytą laminowaną z warstwą tworzywa sztucznego a drogim litym drewnem.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja wymiaru podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
220x155mm
materiały:
- płyta fornirowana dąb 5mm 
- białe tworzywo PCW 3mm
- akryl bezbarwny 5mm z nadrukiem UV (zwierzątko)
kolor kulek: czarny
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
treść w alfabecie braille'a: zgodnie z przesłanym zamówieniem
mocowanie: taśma piankowa

Przykład wypełnienia rubryk:
Wybierz wzór: wzór 5

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Treść i numeracje można załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia bądź przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii