NOWOŚĆ!

Tabliczka z dowolną numeracją i pismem Braille'a - płyta fornirowana dąb i akryl czarny mat - wym. 155x118mm - TAB407

130,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Podstawą tabliczki jest płyta fornirowana o grubości 5mm w kolorze dębu z nadrukiem numeracji. Umieszczamy na niej mniejszą płytkę z czarnego akrylu matowego na którym osadzamy te samą numeracje w piśmie Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczki mocowane są do ściany na taśmie piankowej.

Płyta fornirowana to elegancki i atrakcyjny cenowo materiał. Uzyskiwana jest z połączenia płyty wiórowej i naturalnych płatów drewna. Stanowi idealny kompromis między klasyczną płytą laminowaną z warstwą tworzywa sztucznego a drogim litym drewnem.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja wymiaru podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
155x118mm
materiały:
- płyta fornirowana dębowa 5mm 
- akryl czarny, matowy 3mm
kolor kulek: biały
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
numeracja w alfabecie braille'a: zgodnie z przesłanym zamówieniem
mocowanie: taśma piankowa

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Numeracje można załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia bądź przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii