NOWOŚĆ!

Toaleta koedukacyjna - tabliczka z pismem Braille'a - akryl czarny mat - wym. 180x170mm - DARK - TAB392

  • 1- szt. 175,00 zł
  • 4- szt. 170,00 zł
  • 10- szt. 165,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

numer:

Opis

Tabliczka wykonana z czarnego akrylu o matowym wykończeniu. Na tabliczce drukujemy biały tekst toaleta koedukacyjna wraz z piktogramem. Poniżej umieszczamy treść w piśmie Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczki mocowane są do ściany na taśmie piankowej.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja treści, wymiaru podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
180x170mm
materiały:
- akryl czarny, matowy 3mm
kolor kulek: biały
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
treść w alfabecie braille'a: toaleta koedukacyjna
mocowanie: taśma piankowa

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii