Tabliczka znamionowa ze srebrnego aluminium - grawer CNC i druk UV - wymiary: 120x100mm - TZN048

  • 10- szt. 45,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

otworki montażowe:

zaokrąglenie narożników:

Opis

Tabliczki znamionowe do maszyn wykonane ze srebrnego aluminium anodowanego. Grawerowane precyzyjnie laserem CNC i wypełniane drukiem UV. Umieszczamy dowolną treść, tabelę, znaki graficzne, logotypy oraz symbole. Tabliczki możemy wykonać w dowolnym wymiarze, co podlega indywidualnej wycenie. Prezentowane tabliczki wykonujemy z zaokrąglonymi rogami oraz otworkami montażowymi.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczek znamionowych.

Wymiary: 120x100mm
Materiał: aluminium anodowane 1mm
Kolor materiału: srebrny
Metoda znakowania: grawer CNC i druk UV
Kolorystyka wypełnienia graweru: dowolna
Dodatkowo:
- zaokrąglenie narożników tabliczki
- otworki montażowe

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Czas realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych uzależniony od zamówionego nakładu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Treść tabliczek, logotyp w formacie wektorowym można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia.


Produkty z tej samej kategorii