Toaleta damska i męska - tabliczka z pismem Braille'a - wym. 205x268mm - plexi - WOODPLEX -TAB386

  • 1- szt. 245,00 zł
  • 4- szt. 240,00 zł
  • 10- szt. 235,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Elegancka tabliczka na ścianę lub drzwi toalety wykonana z połączenia kilku materiałów: plexi, PCW z nadrukiem i laminatu. Podstawą jest transparentna plexi z nadrukiem struktury drewna i piktogramami. Poniżej umieszczamy wstawkę z PCW z nadrukiem imitującym marmur, tekstem toaleta oraz pismem Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczka mocowana jest do ściany na taśmie piankowej.

wymiary tabliczki: 205x268mm
materiały:
- transparentna plexi ekstrudowana 5mm z nadrukiem struktury drewna (połysk)
- twarde PCW 3mm z nadrukiem struktury marmuru
- srebrny laminat grawerski 0,8mm
całkowita grubość tabliczki: 9mm
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
kolor kulek: czarne
treść w piśmie braille'a: toaleta damska i męska

Tabliczkę wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja wymiaru, treści na inną podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych.
 
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii