Adresówka - brelok premium dla psa i kota z Twoim grawerem - BDZ064

84,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię pieska:

telefon:

ulica:

miasto/miejscowość:

wybierz wzór:

Opis

Twój zwierzak już nie będzie anonimowy. Jeżeli zgubisz swojego pupila, nasz breloczek ułatwi kontakt z właścicielem. Prezentowany identyfikator wykonany jest ze stali oraz pomarańczowego, lekko neonowego akrylu. Dopełnieniem całości jest brokatowa łapka. Na stalowym identyfikatorze wykonujemy grawer z imieniem pieska i telefonem według widocznego wzoru. Każdy brelok przechodzi proces gratowania i polerowania, dzięki czemu stalowe elementy nie posiadają ostrych krawędzi i brelok jest miły w dotyku. Grawer wykonujemy laserem fibrowym z dokładnością 15 mikronów! Breloczek zapakowany jest w gustowne kartonowe pudełeczko prezentowe.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania realizacji zamówienia.

wymiary:
-
kwiatek: 33x34mm
- metalowe kółko: 30x30mm
- łapka: 18x25mm
kolor graweru: grafitowy
materiały:
- identyfikator: stal nierdzewna 1mm
- łapka: akryl brokatowy srebrny 3mm
- pomarańczowy (lekko neonowy) akryl szroniony 3mm
wykończenie stali: gratowanie i polerowanie

Przykład wypełnienia rubryk:
imię pieska: Azor
telefon: 888 999 002

Uwaga: grawer laserem fibrowym jest w kolorze grafitowym pod pewnym kątem może wpadać w ciemny brąz jest to naturalne zjawisko występujące w tej technologii. Kolor uzależniony od kąta padania światła na brelok

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii