Tabliczka z plexi transparentnej - nadruk UV - wym. 148x210mm (A5) - SZ175

65,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

dystanse stalowe:

Opis

Tabliczka z dowolnym nadrukiem UV do montażu wewnątrz budynku. Wykonana z transparentnego akrylu (plexi). Właściwa treść została nadrukowana od frontu, natomiast lekki szary wzór od tyłu. W połączeniu z dwoma dystansami (opcja) szyld będzie doskonale prezentował się na każdej ścianie. Śruby montażowe nie są dołączone w zestawie.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem.

wymiary szyldu: 148x210mm (A5)
materiały:
- bezbarwna ekstrudowana plexi, grubość 5mm
- 2 dystanse stalowe 12mm. Kolor złoty lub srebrny (opcja)
oddalenie akrylu od ściany: około 19mm

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczony od zaakceptowania projektu, który przesyłamy w formie pliku PDF.

Treść do nadruku należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia lub przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii