Statuetka akrylowa - prezent jubileuszowy - wys. 240mm - DTA068

149,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

indywidualny projekt graficzny:

Opis

Jubileusz lub rocznica ślubu to niezwykła chwila i czas na huczne świętowanie. Specjalnie na te okazję przygotowaliśmy wyjątkowy prezent, który zachwyca. Eleganckie trofeum Paloma składa się z lustrzanego akrylu w kolorze złotym oraz transparentnej plexi z nadrukiem UV. Motyw kwiatowy uzupełniamy o dowolną treść, dedykacje. Podaruj prezent, który przez lata będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Trofeum wykonujemy według projektu dostępnego w galerii. Zmiana wzoru, fontu, motywu graficznego, kształtu wiąże się z dodatkową opłatą. Należy wybrać opcje indywidualny projekt graficzny.

wymiary statuetki:
- wysokość: 230mm
- szerokość: 150mm
- podstawa: 180x40x6mm

materiały:

- akryl lustrzany złoty grubość 6mm
- plexi transparentna ekstrudowana grubość 5mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf. 

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

 

Produkty z tej samej kategorii