Drewniana skrzynka na wódkę z kompletem 6 kieliszków - Prezent dla szefa - SK070

159,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię:

grawer na kieliszkach:

etykieta na wódkę:

Opis

Drewniana skrzynka na wódkę Łzy pracowników z kompletem 6 kieliszków to idealny prezent dla każdego ukochanego szefa. Na zasuwce skrzynki wykonujemy nadruk UV według wzoru przedstawionego w galerii. Uzupełniamy go o imię i nazwisko szefa. Widoczne na grafice łzy pokryte są specjalnym lakierem wybiórczym dającym ciekawy efekt przestrzenny. Wewnątrz skrzynki znajduje się miejsce na butelkę 0,5 lub 0,7l oraz specjalne drewniane obejmy na 6 kieliszków, które znajdują się w zestawie. Opcjonalnie możemy wykonać grawer na kieliszkach (6 różnych grawerów)m wydrukować samoprzylepną etykietę na butelkę oraz emblemat z podobizną szefa. Zarówno etykieta jak i emblemat przeznaczone są wyłącznie na jeden rodzaj wódki 0,7l widocznej w galerii (wódka nie jest elementem zestawu!). Wnętrze skrzynki wypełniają stylowe wióra drzewne. W górnej części umieszczony jest klimatyczny uchwyt wykonany z grubego sznura. Wybierz odpowiedni alkohol i stwórz świetnie wyglądający prezent dla szefa!

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
materiał: drewno
pojemność skrzynki: dla butelki 0,5 i 0,7l
wymiary zewnętrzne: 19,8x35,6x10,6cm
kieliszki: 6 kieliszków marki Krosno o pojemności 25ml
znakowanie deski: druk UV według projektu w galerii

opcjonalnie:

- grawer na kieliszkach (6 dowolnych grawerów)
- etykieta samoprzylepna o wymiarach 105x145mm na dedykowaną butelkę wódki 0,7l
- emblemat z podobizną szefa o średnicy 23mm

Butelka wódki nie wchodzi w skład zestawu.

Przykład wypełnienia rubryk:
Imię: Adam

Imiona na opcjonalny grawer kieliszków można dodać w ostatnim etapie składania zamówienia, bądź przesłać na sklep@grawernia.pl wpisując w temacie numer zamówienia.

Termin realizacji zamówienia: od 3 dni do 7 dni roboczych
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii