Opis
Ekskluzywny brelok Smile z motywem botanic, wykonany z litego drewna klonowego wycinanego precyzyjnie laserem. Brelok posiada metalowe zapięcie w kolorze starego złota. Dodatkowo możemy wygrawerować dowolną treść dedykacji na odwrocie breloka, opcja graweru jest dodatkowo płatna. W zestawie eleganckie pudełko typu eko z drewnianą zawieszką. Otrzymujesz upominek gotowy do wręczenia.
Przed realizacją przygotowujemy projekt graweru (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.
Kółko metalowe: fi 20mm
Materiał: lite drewno klon 5mm
Opakowanie: kartonowe pudełko prezentoweTermin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych - liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie