Adresówka - brelok premium dla psa i kota z grawerem - drewno lite olcha - BDZ059

57,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię pieska:

telefon:

ulica:

miasto/miejscowość:

Opis

Twój zwierzak już nie będzie anonimowy. Jeżeli zgubisz swojego pupila, nasz breloczek ułatwi kontakt z właścicielem. Prezentowany identyfikator wykonany jest z wysokiej jakości litego drewna olchowego wycinanego laserem. Na awersie umieszczamy imię pupila a na rewersie numer telefonu właściciela. W zestawie metalowe kółeczko. Breloczek zapakowany jest w eleganckie pudełeczko prezentowe.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania realizacji zamówienia.

wymiary: 39x23mm
materiał: lite drewno olcha 5mm
dodatki: pudełko prezentowe
Kółko metalowe: fi 16mm

Przykład wypełnienia rubryk:
imię psa: Azor
telefon: 888 999 002
ulica: Przykładowa 69
miasto/miejscowość: Kraków

Produkt wykonany jest w całości z naturalnego drewna, dlatego może różnić się odcieniem oraz układem słojów w zależności od partii produkcyjnej.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii