Adresówka - brelok premium dla psa i kota z Twoim grawerem - BDZ049

84,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię pieska:

telefon:

ulica:

miasto/miejscowość:

wybierz wzór:

wybierz ozdobnik:

Opis

Twój zwierzak już nie będzie anonimowy. Jeżeli zgubisz swojego pupila, nasz breloczek ułatwi kontakt z właścicielem. Prezentowany identyfikator wykonany jest z mosiądzu oraz limonkowego akrylu z ażurowym wycięciem imienia (maksymalnie 5 liter). Na mosiężnej kostce wykonujemy grawer z danymi pieska według jednego ze wzorów. Każdy brelok przechodzi proces gratowania i polerowania, dzięki czemu mosiężne elementy nie posiadają ostrych krawędzi i brelok jest miły w dotyku. Grawer wykonujemy laserem fibrowym z dokładnością 15 mikronów! Breloczek zapakowany jest w gustowne kartonowe pudełeczko prezentowe.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania realizacji zamówienia.

wymiary: 39x22mm
kolor graweru:
grafitowy
materiały:
- mosiądz 1mm
- limonkowy akryl szroniony 3mm
wykończenie mosiądzu: gratowanie i polerowanie

Przykład wypełnienia rubryk:
imię psa: Azor
telefon: 888 999 002
ulica: Przykładowa 10
miasto/miejscowość: Warszawa
wybierz wzór: B

Uwaga:
- ażurowe wycięcie możliwe jest tylko dla krótkiego imienia - maksymalnie 5 znaków
- grawer laserem fibrowym jest w kolorze grafitowym pod pewnym kątem może wpadać w ciemny brąz jest to naturalne zjawisko występujące w tej technologii. Kolor uzależniony od kąta padania światła na brelok


Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii