Prezent na Komunię - srebrny obrazek, modlitwa, kartka z życzeniami, drewniana skrzyneczka - KOM014

278,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

data:

imię dziecka:

dedykacja:

miasto/miejscowość:

Opis

Elegancki zestaw prezentowy wręczany z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Składa się z drewnianych skrzydeł z imieniem dziecka i modlitwą "Aniele Boży", pamiątki z życzeniami oraz srebrnego obrazka. Obrazek wyprodukowany został przez włoską firmę Dono. Wykonany z największym kunsztem i starannością z blachy aluminium pokrytej warstwą srebra i kolorowej farby. Całość zabezpieczona jest warstwą lakieru, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi i sprawia, że obrazek cały czas zachowuje swój blask i piękno. Skrzydełka grawerowane laserem po jednej stronie mają umieszczone imię dziecka, po drugiej treść modlitwy. Pamiątkowa kartka drukowana w technologii UV może posiadać dowolną treść dedykacji. Całość zamknięta jest w gustownej skrzyneczce z motywem kwiatowym i drewnianą hostią na zasuwce. Zestaw świetnie się prezentuje i będzie świetnym dodatkiem do tradycyjnej komunijnej koperty, którą można dyskretnie umieścić w środku. Kartka, skrzydełka, wieczko oraz tabliczka na obrazek wykonane są według projektu przedstawionego w galerii.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary kasetki:
253x190x52mm
Wymiary skrzydeł: 222x230mm
Wymiary kartki pamiątkowej: 115x160mm
Materiały:
- naturalna sklejka brzozowa nielakierowana 3mm 
- sklejka brzozowa lakierowana 3mm
- drewno sosnowe
- srebrny laminat grawerski (tabliczka z dedykacją na odwrocie obrazka)
- sznureczek jutowy
Boki: ciemne (efekt przypalenia laserem)
Technologia wykonania: cięcie i grawer laserem, nadruk UV
Personalizacja:
- skrzydełka i zasuwka: imię dziecka
- drewniana kartka pamiątkowa: dedykacja
- tabliczka na odwrocie obrazka: dedykacja

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Przykład wypełnienia rubryk:
imię i nazwisko dziecka: Eliza Nowak
data: 03.05,2022
dedykacja: Ciocia Elżbieta i rodziną
miasto/miejscowość: Reda

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii