Adresówka - brelok premium dla psa i kota z Twoim grawerem - BDZ036

84,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię pieska:

telefon:

Opis

Twój zwierzak już nie będzie anonimowy. Jeżeli zgubisz swojego pupila, nasz breloczek ułatwi kontakt z właścicielem. Prezentowany identyfikator wykonany jest z mosiądzu oraz fioletowego i mlecznego akrylu. Na mosiężnym okręgu wykonujemy grawer z imieniem pieska i numerem telefonu właściciela. Każdy brelok przechodzi proces gratowania i polerowania, dzięki czemu mosiężne elementy nie posiadają ostrych krawędzi i brelok jest miły w dotyku. Grawer wykonujemy laserem fibrowym z dokładnością 15 mikronów! Breloczek zapakowany jest w gustowne kartonowe pudełeczko prezentowe.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania realizacji zamówienia.

wymiary;
- mosiężny krążek: 20x25mm
- fioletowy kwiatek: 23x26mm
- łapka: 16x22mm
kolor graweru: grafitowy
materiały:
- mosiądz 1mm
- fioletowy akryl szroniony 3mm
- mleczny akryl 3mm
wykończenie mosiądzu: gratowanie i polerowanie
dodatek: akrylowa łapka

Przykład wypełnienia rubryk:
imię psa: Azor
telefon: 888 999 002

Uwaga: grawer laserem fibrowym jest w kolorze grafitowym pod pewnym kątem może wpadać w ciemny brąz jest to naturalne zjawisko występujące w tej technologii. Kolor uzależniony od kąta padania światła na brelok

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii