NOWOŚĆ!

WYPUKŁE OZNAKOWANIE TOALET I BHP - WYM. 80X80MM

18,80 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

kolor laminatu:

Opis

Oznakowanie BHP to czytelny przekaz graficzny w formie piktogramów - zrozumiały dla wszystkich, bez względu na to jakim językiem się posługują. Tabliczki wykonane są ze srebrnego lub złotego laminatu grawerskiego natomiast piktogramy z czarnego akrylu. Wypukły logotyp wspaniale się prezentuje i jest łatwo zauważalny. 
 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji tabliczek.

Materiał:

- srebrny lub złoty laminat grawerski o grubości 1,6mm
- czarny akryl 3mm
całkowita grubość tabliczki: 4,6 mm
mocowanie: tabliczka podklejona taśmą piankową

wymiar standardowy: 8 cm x 8 cm
możemy również dostosować według zapotrzebowania klienta

Tabliczki przeznaczone do samodzielnego montażu - zawierają specjalną piankę montażową, która pozwala nakleić tabliczkę w dowolnym miejscu (ściana, drzwi, szyba). Wszystkie tabliczki dostarczamy podklejone pianką. Wystarczy jedynie ściągnąć papierek (jak w zwykłej naklejce) i docisnąć tabliczkę do miejsca w którym chcemy ją przykleić. Należy jednak pamiętać, aby wcześniej odtłuścić powierzchnię drzwi spirytusem (denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną).

Cena dotyczy 1 sztuki tabliczki.

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie wiadomości na sklep@grawernia.pl
z określeniem zapotrzebowania na poszczególne znaczki graficzne.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121