NOWOŚĆ!

Toaleta - tabliczka z białego dibondu z pismem Braille'a - wym. 140x200mm - MONO - TAB293

  • 1- szt. 145,00 zł
  • 4- szt. 140,00 zł
  • 10- szt. 135,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Tabliczka toaleta z nadrukiem na dibondzie i tłumaczeniem w alfabecie Braille'a. Dibond charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki połączeniu warstw metodami mechanicznymi i chemicznymi, płyta jest odporna na rozwarstwienia. Tabliczkę wykonujemy według projektu w galerii. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczka mocowana jest do drzwi lub ściany na taśmie piankowej.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczkę wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja treści podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
140x200mm
materiały: biały dibond 3mm, powierzchnia matowa
kolor kulek: transparentne
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
tłumaczenie w alfabecie braille'a: toaleta damska i męska
mocowanie: taśma piankowa

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii