NOWOŚĆ!

Sala - tabliczka z plexi i numeracją z pismem Braille'a - wym. 160x75mm - TAB275

  • 1- szt. 150,00 zł
  • 4- szt. 145,00 zł
  • 10- szt. 140,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

dystans:

Opis

Cordoba to seria tabliczek ściennych z nadrukiem UV i alfabetem Braille'a. Prezentowana tabliczka składa się z bezbarwnej plexi 5mm na której drukujemy treść (sala) oraz osadzamy numeracje w alfabecie Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na głębokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczki mocowane są do ściany na dwóch dystansach stalowych (widocznych na zdjęciach) lub aluminiowych do wyboru

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii - schemat: sala (numer) i numer w alfabecie Braille'a. Modyfikacja treści na inną niż wskazana podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
160x75mm
materiały: plexi transparentna, ekstrudowana 5mm
kolor kulek: transparentne
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
treść w alfabecie braille'a: dowolna numeracja sali, maksymalnie trzy znaki
mocowanie: dystanse aluminiowe 13mm lub stalowe 12mm. Nie dołączamy wkrętów montażowych. Kolory dystansów dostępne są w galerii.

Numeracje na tabliczki można załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia bądź przesłać na adres sklep@grawernia.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii