Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

  • NOWOŚĆ!

Wejście tylko dla personelu - tabliczka z plexi z alfabetem Braille'a na dystansach - wym. 160x100mm - TAB262

  • 1- szt.

    155,00 zł

  • 4- szt.

    150,00 zł

  • 10- szt.

    145,00 zł

Wybierz opcje:

dystans

Wybrano: s

Ilość:

Przechowalnia

Opis produktu

Cordoba to seria tabliczek ściennych z nadrukiem UV i alfabetem Braille'a. Prezentowana tabliczka składa się z bezbarwnej plexi 5mm na której drukujemy treść oraz osadzamy napis w alfabecie Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na głębokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczki mocowane są do ściany na czterech dystansach stalowych (widocznych na zdjęciach) lub aluminiowych do wyboru.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii, treść oraz piktogram nie ulegają zmianie. Modyfikacja treści, piktogramu podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
100x160mm
materiały: plexi transparentna, ekstrudowana 5mm
kolor kulek: transparentne
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
treść w alfabecie braille'a: wejście tylko dla personelu
mocowanie: dystanse aluminiowe 13mm lub stalowe 12mm. Nie dołączamy wkrętów montażowych. Kolory dystansów dostępne są w galerii.

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii

Ostatnio przez Ciebie oglądane