Szklanka na piwo z grawerem - Wciąż na chodzie - SP042

62,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię:

urodziny:

rocznik:

Opis

Szklanka z motywem motoryzacyjnym to doskonały prezent z okazji urodzin lub jubileuszu. Wyprodukowana przez renomowaną hutę szkła Krosno. Szklankę grawerujemy laserem z niezwykłą precyzją, dzięki czemu będzie świetnie się prezentowała w rękach konesera piwa. Szklanka jest wysoka, smukła i wygodnie leży w dłoni. Jeśli chcesz sprawić swojemu ulubionemu piwoszowi oryginalny prezent bez względu na okazję to szklanka z grawerem będzie idealnym podarunkiem. Szklanka zapakowana jest w eleganckie pudełko prezentowe.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: szkło
wymiary:
- wysokość: 235mm
- średnica dna: 75mm
pojemność: 500ml

Przykład wypełnienia rubryk:
imię: Paweł
rocznik: 1982
urodziny: 40
 
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie.

Produkty z tej samej kategorii