Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Maskownica do gitary basowej z Twoim dowolnym nadrukiem - MGB003

Cena: 99,00 zł/ szt

Wybierz opcje:

materiał

Wybrano: s

taka sama druga sztuka za 50% ceny

Wybrano: s

Ilość:

Przechowalnia

Opis produktu

Cześć! czy miałeś wymienić struny? spokojnie poczekaj najpierw wymień pickguard :) na starych strunach z ciemniejszym brzmieniem jeszcze chwilkę wytrzymasz :) Wiem, że jeżeli czytasz ten opis, to nie jesteś tu przypadkowym gościem, bo właśnie widzisz przed sobą świetny pomysł na ciekawy i oryginalny prezent dla muzyka :) Zaszalej i daj się ponieść fantazji!!! A może znudziła Ci się stara maskownica (pickguard) w Twojej gitarze basowej? Z Grawernią możesz to zmienić! Odśwież wygląd swojej gitary! Zrób fajną fotkę swojego bandu lub swojej dziewczyny, a my ją nadrukujemy na bezbarwny akryl - fotka będzie pięknie wyglądać jak nadrukowana na szkle :) No i gitara będzie jakby nowa, podpisana, spersonalizowana Twoim zdjęciem :) Mówię Ci wszyscy oszaleją!!!

Maskownica do gitary basowej kompatybilna z modelem typu OLPBass 4 String Style. Wykonana z cienkiego tworzywa PCW 0,5mm lub akrylu 2mm wycinanego precyzyjnie laserem. Na maskownicy wykonujemy dowolny nadruk w technologii UV - dowolna grafika, zdjęcie oraz treść dedykacji, podpis.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania maskownicy.

materiały do wyboru
akryl transparentny 2mm
tworzywo PCW 0,5mm

wymiary: 213x180mm
kompatybilność: OLPBass 4 String Style

Charakterystyka tworzywa PCW:
- matowa powierzchnia nadruku
- większa odporność na zarysowania
- materiał cienki (0,5mm), elastyczny i wytrzymały
- podczas gry kostką, możemy z czasem uszkadzać grafikę ponieważ nadrukowana jest na frontowej stronie (w przeciwieństwie do akrylu).

Charakterystyka akrylu:
- błyszcząca powierzchnia nadruku
- charakterystyczny efekt szkła
- bardziej nasycone kolory nadruku, dzięki umieszczeniu grafiki od wewnętrznej strony
- maskownica wykonana z akrylu jest całkowicie sztywna, grubsza ale bardziej podatna na uszkodzenia.
- podczas gry kostką, akryl możemy porysować jednak nie uszkodzimy grafiki ponieważ nadrukowana jest od spodniej strony.
- należy zwrócić szczególną uwagę podczas montażu maskownicy na delikatne dokręcanie śrub mocujących. Zbyt mocne dokręcenie śrub może spowodować pęknięcie akrylu.

Uwaga: Nie wykonujemy nadruku logotypów zespołów prawnie zastrzeżonych!

Zdjęcie lub grafikę oraz treść dedykacji należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia. Alternatywnie można przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.


Produkty z tej samej kategorii

Ostatnio przez Ciebie oglądane