BESTSELLER

Moneta pozłacana - Zdrowia, Szczęścia i Pomyślności - Pamiątka Chrztu Świętego - MON023

49,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

imię dziecka:

data chrztu:

GRAWER:

Opis

Pozłacana moneta wręczana na pamiątkę Chrztu Świętego. Wykonana z niezwykłą starannością z pozłacanego metalu. Awers przedstawia dziecko podczas chrztu a rewers symbole sakramentu: gromnicę oraz chrzcielnice. Na monecie wygrawerowany jest tekst " Zdrowia, szczęścia i radości". Moneta zabezpieczona jest w specjalnym kapslu menniczym i zapakowana do eleganckiego kartonowego pudełka z miejscem na dedykacje. Spraw by ten dzień na zawsze pozostał w pamięci nie tylko rodziców, ale i młodego chrześcijanina. Na monecie grawerujemy opcjonalnie imię dziecka oraz datę chrztu.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiał: metal pozłacany 14-karatowym złotem
Średnica: 31mm
Waga: 19g
Dodatki: kartonowe pudełko 
 
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego

Produkty z tej samej kategorii