Medal Premium - Ski 2 - wymiary: 90x90mm - MGR087

50,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Medal Premium Ski 2 to nowoczesne połączenie bezbarwnego akrylu i wysokiej jakości drewna. Medal z zimowym nadrukiem świetnie sprawdzi się jako nagroda podczas zawodów narciarskich innych sportów zimowych. Medal wykonujemy według projektu umieszczając dowolny tekst: nazwę zawodów, miejscowość, dowolny logotyp. Numer miejsca jest wycinany w bezbarwnym akrylu. Wszystkie szczegóły można ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji medali.

Wymiary medalu: 90x90mm
Materiały:
- akryl bezbarwny 1,5mm, kolorowy nadruk UV
- sklejka brzozowa 3mm, lakierowana, kolorowy nadruk UV
Wstążka: medal dostosowany do wstążek o szerokości 20mm

Minimalna ilość zamówienia wynosi 9 sztuk.

Wstążki do medali to opcja dodatkowo płatna. 
Medale dostosowane są do wstążek o szerokości 20mm.Termin realizacji od 3 do 10 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu pdf.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie


Produkty z tej samej kategorii