Ekskluzywna karta stałego klienta w drewnianym etui - mosiądz grawerowany - M014

290,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 5 do 10 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Ekskluzywna karta złotego klienta wykonana z wysokiej jakości mosiądzu szczotkowanego. Grawerowana precyzyjnie w technologii CNC. Grawer został wypełniony metodą nadruku UV. Karta jest wykonana z najwyższą starannością. Gładkie narożniki i wysoki połysk mosiądzu dają poczucie obcowania z produktem premium. Karta zapakowana jest w dedykowane etui wykonane z drewna orzechowego na którym możemy wykonać dowolny grawer. Istnieje możliwość wykonania kart o dowolnej wielkości (podlega indywidualnej wycenie). Zbuduj wizerunek swoje firmy dzięki złotym kartom dla najbardziej prestiżowych klientów
 
Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania kart. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem.

Wymiary:
85x54mm
Materiał: mosiądz szczotkowany 1,6mm
Zastosowanie: Karta stałego klienta dla hoteli, apartamentów, siłowni, spa
Grawer: CNC
Wypełnienie grawerów: nadruk UV

Etui
- wymiary: 110x80mm
- materiał: drewno orzechowe 5mm
- obrotowy mechanizm otwierania na stalowych nitach 

Treść do graweru, logotyp w formacie wektorowym należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia lub przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Termin realizacji zamówienia od 5 do 10 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie

Produkty z tej samej kategorii