Szyld Kancelaria Notarialna - druk UV - srebrny dibond szczotkowany 3mm - wym. 500x350mm - SZ163

350,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

MOCOWANIE SZYLDU:

Opis

Szyld dedykowany Kancelarii Notarialnej, wykonany ze srebrnego, szczotkowanego dibondu o grubości 3mm, wiernie imitującego metal. Przystosowany do umieszczenia na zewnętrzną elewację budynku. Dibond charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki połączeniu warstw metodami mechanicznymi i chemicznymi, płyta jest odporna na rozwarstwienia. Na szyldzie umieszczamy dowolny nadruk w technologii UV w kolorze czarnym.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem.

wymiary szyldu: 500x350mm
materiał: srebrny dibond szczotkowany, grubość 3mm
znakowanie: cyfrowy druk UV

MOCOWANIE SZYLDU: 
1. szyld bez dystansów i bez otworów (przyklejany do ściany we własnym zakresie)
2. szyld przykręcany do ściany czterema dystansami z aluminium (srebrne) o średnicy: 19mm
3. szyld przykręcany do ściany czterema dystansami stalowymi (srebrne) o średnicy: 18mm
4. szyld do przykręcenia do ściany posiada cztery otwory o średnicy 3mm w komplecie maskownice na śruby (szyld dostarczamy bez śrub mocujących)

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do nadruku należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia lub przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.
 
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.
 

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również