Szyld z pleksi gr. 3mm - druk UV - plexi biała frost półtransparentna - SZ156 - wym. 420x297mm (A3)

210,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

MOCOWANIE SZYLDU:

Opis

Szyld firmowy z dowolnym logotypem, przystosowany do umieszczenia na zewnętrzną elewację budynku. Wykonany z dwustronnie matowego materiału, lekko przepuszczającego światło, który daje efekt mrożonego szkła.
Materiał jest odporny na promieniowanie UV oraz działanie czynników atmosferycznych. Treść i logotypy wykonane w technologii druku UV. W połączeniu z opcjonalnymi dystansami szyld będzie świetnie prezentował się na każdej ścianie.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem.

wymiary szyldu: 420x297mm (A3)
materiał: perspex, frost, wylewany, UV-odporny, akryl, polar white S2 030 gr. 3mm
właściwości materiału: odporny na działanie czynników atmosferycznych, lekko przepuszcza światło, dwustronnie matowe wykończenie materiału dające efekt mrożonego szkła
opcjonalnie: dystanse stalowe 15 mm z zabezpieczeniem antykradzieżowym

MOCOWANIE SZYLDU: 
1. szyld bez dystansów i bez otworów (przyklejany do ściany we własnym zakresie)
2. szyld przykręcany do ściany czterema dystansami stalowymi (srebrne) o średnicy: 15mm
3. szyld do przykręcenia do ściany posiada cztery otwory o średnicy 3mm w komplecie maskownice na śruby (szyld dostarczamy bez śrub mocujących)

Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii