Brelok dla psa i kota - KOŁO - METAL DWUSTRONNIE GRAWEROWANY - BDZ002

49,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

imię pieska:

telefon:

ulica:

miasto/miejscowość:

wybierz wzór:

Opis

Twój zwierzak już nie będzie anonimowy. Jeżeli zgubisz swojego pupila nasz breloczek ułatwi kontakt z właścicielem. Ekskluzywny brelok dla pieska lub kotka wykonany z mosiądzu szczotkowanego, grawerowany precyzyjnie laserem. Wykończony specjalnym lakierem zabezpieczającym powierzchnie przed utlenianiem. Grawer wykonujemy laserem fibrowym z dokładnością 15 mikronów! Na pierwszej stronie grawerujemy imię zwierzaka, na drugiej telefon i adres właściciela.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania realizacji zamówienia.

grawer: dowolna treść, telefon, adres, nr ident., itp.
materiał: mosiądz
grubość breloka: 1mm
wymiary: 22mm
dodatek: kółko metalowe

przykład wypełnienia rubryk:
imię: Azor
telefon: +48 888 900 001
ulica: Dobra 69/7
miasto/miejscowość: Reda
wybierz wzór: 3


Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczonych od dnia akceptacji projektu,
Przy większych zamówieniach indywidualna wycena + termin realizacji ustalany telefonicznie. Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie. Prosimy wypełnić tabelkę podając: imię zwierzaka, telefon właściciela i adres.

Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również