Usługa grawerowania na dowolnej biżuterii - UGR16

45,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Usługa grawerowania na dowolnej biżuterii. Dedykacje grawerujemy laserem fibrowym z niezwykłą precyzją 15 mikronów. Każdy nawet najmniejszy detal jest starannie wygrawerowany. Fotografie znajdujące się w galerii przedstawiają przykładową realizacje.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wykonania graweru.

materiał: złoto, srebro, stal, mosiądz,
grawer: trwały laserem fibrowym

UWAGA: Oferujemy usługę grawerowania na powierzonej biżuterii, dlatego przedmiot należy dostarczyć na nasz adres.

CENA: Podana cena dotyczy wykonania grawerowania jednego elementu o wymiarach graweru: 11x6,5mm. Inne wymiary wyceniamy indywidualnie. Cena uzależniona od wymiarów powierzchni oraz ilości liter i znaków w dedykacji.

Przed złożeniem zamówienia należy wysłać zapytanie ze zdjęciem na adres: sklep@grawernia.pl, celem potwierdzenia możliwości wykonania graweru na Państwa biżuterii oraz
dokonania indywidualnej wyceny. Dodatkowo prosimy podać wymiary miejsca na grawer (długość i szerokość w milimetrach) oraz przesłać treść dedykacji. Biżuterię można dostarczyć osobiście do naszego sklepu w Nowym Sączu lub przesłać kurierem.

Termin realizacji zamówienia: od 5 do 10 dni roboczych - czas uzależniony od aktualnie prowadzonych prac.
Przed realizacją przesyłamy projekt do akceptacji w formie pliku pdf.

Treść do wygrawerowania należy wpisać w polu uwagi podczas ostatniego etapu składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.


Produkty z tej samej kategorii