NOWOŚĆ!

Tabliczki z alfabetem Braille'a na drzwi lub ścianę - exterior gr. 1,6mm + 3mm akryl wym. 175x100mm - TAB138

  • 1-3 szt. 115,00 zł
  • 4-9 szt. 95,00 zł
  • 10-19 szt. 85,00 zł

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Dostosuj swoją instytucję lub firmę do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących. Tabliczki z alfabetem Braille'a przystosowane do montażu na drzwi lub ścianę. Tabliczki wykonane są ze srebrnego, matowego laminatu grawerskiego odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Na tabliczkach umieszczamy dowolny tekst w alfabecie Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki odpowiedniemu grawerowaniu laserem kulek - zgodnie z zaleceniami PZN wykonane są na głębokość 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,3mm. Prezentowane tabliczki są dodatkowo usztywnione akrylem, który nadaje im ekskluzywnego charakteru. Mocowanie tabliczek jest bardzo łatwe - tabliczka podklejona jest pianką samoprzylepną do naklejenia na płaską powierzchnię. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

wymiary:
175x100mm
materiał:
srebrny laminat grawerski, mat exterior gr. 1,6 mm
kolor graweru: czarny
usztywnienie: akryl czarny 3mm
całkowita grubość: 4,6mm
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
mocowanie: tabliczka z pianką montażową do przyklejenia

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Treść tabliczek należy podać w ostatnim etapie składania zamówienia lub przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.
Jeżeli potrzebujecie Państwo opracować inne wymiary tabliczek z dowolną treścią lub innym kontrastującym kolorem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii