Numeracja drzwi - ND003 - wym. 140x90mm

22,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor laminatu:

Opis

Elegancka numeracja na drzwi z logotypem firmy bądź hotelu. Tabliczki wykonane są z najwyższej jakości laminatu grawerskiego, wycinane i grawerowane laserem. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważne jest czytelne oznaczenie pomieszczeń. Każdą tabliczkę podklejamy taśmą piankową umożliwiającą łatwy montaż do powierzchni drzwi.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
Wymiary: 140x90mm
Materiał: laminat grawerski 1,6mm, struktura lekko szczotkowana
Kolor laminatu: srebrny lub złoty
Technologia wykonania: cięcie i grawer laserem
Montaż: taśma piankowa

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121