NOWOŚĆ!

Statuetka Piłkarz - atrakcyjna figurka odlewana z Twoim grawerem - wysokość 10cm - FOL055

43,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor laminatu:

treść:

Opis

Elegancka statuetka odlewana przedstawiająca piłkarza. To znakomity pomysł na indywidualne wyróżnienie dla najlepszego zawodnika lub strzelca podczas szkolnych turniejów piłki nożnej. Złoty kolor dodaje statuetce prestiżu - znakomity pomysł na nagrodę. Figurka posiada postument na którym przyklejamy srebrną lub złotą tabliczkę z dedykacją. Na tabliczce możemy umieścić krótki tekst dedykacji. Podana cena zawiera również koszt wykonania tabliczki z dowolnym grawerem.

Przed realizacją przygotowujemy projekt tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

Materiały:
- figurka odlewana z żywicy

Wymiary statuetki:
- wysokość: 10cm

Tabliczka:
- złoty lub srebrny laminat grawerski o grubości 1,6mm
- kolor graweru: czarny

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie


Produkty z tej samej kategorii