Identyfikator stalowy pokryty żywicą - 75x25mm - ID097 - druk UV i doming

  • 1-1 szt. 59,00 zł
  • 2-5 szt. 49,00 zł
  • 6-9 szt. 39,00 zł
  • 10-15 szt. 31,00 zł
  • 16-29 szt. 24,90 zł
  • 30-49 szt. 18,90 zł
  • 50-99 szt. 17,90 zł
  • 100-299 szt. 16,50 zł
  • 300-499 szt. 14,50 zł
  • 500-1000 szt. 13,90 zł

CZAS REALIZACJI: TOWAR NA ZAMÓWIENIE czas oczekiwania od 7 do 14 dni roboczych.

mocowanie:

Opis

Identyfikatory na pozór banalne, jednak od wielu lat podnoszą wizerunek wielu firm oraz pozytywnie wpływają na ocenę klientów. Każda szanująca się firma wie jak ważnym etapem było wprowadzenie identyfikatorów i jakie korzyści za tym idą. Identyfikatory dedykowane są przede wszystkim wszędzie tam gdzie wymagana jest identyfikacja osób (hotele, restauracje, uzdrowiska, spa, obsługa klienta, itd.). Prezentowane identyfikatory wykonane są ze stali szczotkowanej. Na identyfikatorach drukujemy dowolną treść w technologii UV a następnie uszlachetnioniamy w procesie domingu. Doming polega na pokryciu powierzchni stalowej powłoką z żywicy. Proces ten uszlachetnia nadruk UV a identyfikatory zyskują atrakcyjny efekt przestrzenny, który przyciąga wzrok. Identyfikatory stają się również odporniejsze na działanie czynników zewnętrznych. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

wymiary: 75x25mm
materiał: stal szczotkowana
grubość: 0,5mm
technologia wykonania: cyfrowy nadruk UV i doming (żywica)

PRZYKŁAD WYPEŁNIENIA RUBRYK:
2. zapinka: B

ZAPINKA - wzory zapinek znajdują się poniżej w galerii zdjęć.

Treść identyfikatorów proszę przesłać na adres e-mail: sklep@grawernia.pl wpisując w temat wiadomości numer zamówienia. Treść można załączyć również podczas ostatniego etapu składania zamówienia

Termin realizacji od 5 do 10 dni roboczych od zatwierdzenia projektu w formie pliku PDF, który przesyłamy na podany adres mailowy

Identyfikatory wykonujemy z dwoma rodzajami zapinek:
Zapinka B - to zapinka standardowa z zapięciem na szpilkę.
Zapinka C - to nowoczesna zapinka magnetyczna, składa się z dwóch części: pierwsza to magnes, który montujemy pod ubranie, natomiast druga to płytka metalu przyklejona do identyfikatora. Obie te części przyciągają się mocno ściskając mały fragment odzieży. Zapinka nie niszczy ubrań!

zapinki

Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również