NOWOŚĆ!

Nowoczesny dyplom akrylowy dla lekarza - kolorowy druk UV - DUV054

135,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Nowoczesny dyplom uznania wykonany z bezbarwnej plexi z nadrukiem UV. Dyplom wręczony jako podziękowanie dla lekarza lub pracownika ochrony zdrowia za pracę w czasie pandemii. Dyplom wycinany precyzyjnie laserem, posiada zaokrąglone narożniki i otworek do zawieszenia. Na dyplomie umieszczamy kolorowy nadruk UV według wzoru widocznego w galerii. Metoda dwustronnego druku tworzy ciekawy efekt przestrzenny. Dyplom będzie wspaniałym podziękowaniem dla lekarza, ratownika medycznego, diagnosty lub pielęgniarki.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Grafika dyplomu wykonana jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają ten druk, dlatego grafika i tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych. Decydując się na zakup naszego produktu otrzymujecie Państwo gwarancję jakości.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Format dyplomu: 304x228mm
Materiał: bezbarwny akryl 5mm
Technologia wykonania: cyfrowy druk UV

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.