NOWOŚĆ!

Statuetka Piłka nożna - atrakcyjna figurka odlewana z Twoim grawerem - wysokość 30cm - FOL063

135,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor laminatu:

treść:

Opis

Elegancka, nawiązująca kształtem do mistrzowskich trofeów piłkarskich statuetka odlewana. To znakomity pomysł na indywidualne wyróżnienie np. dla najlepszego zawodnika lub strzelca. Dzięki eleganckiej kolorystyce doskonale prezentuje się na każdej półce i w otoczeniu innych przedmiotów. Znakomity pomysł na nagrodę w turnieju piłkarskim w dowolnym roczniku i klasie rozgrywkowej. Figurka posiada postument na którym przyklejamy srebrną lub złotą tabliczkę z dedykacją. Na tabliczce możemy umieścić krótki tekst dedykacji. Podana cena zawiera również koszt wykonania tabliczki z dowolnym grawerem.

Przed realizacją przygotowujemy projekt tabliczki (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do realizacji.

Materiały:
- figurka odlewana z żywicy

Wymiary statuetki:
- wysokość: 30cm

Tabliczka:
- wymiary: 60x22mm
- złoty lub srebrny laminat grawerski o grubości 1,6mm
- kolor graweru: czarny

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie


Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również