NOWOŚĆ!

Drewniany certyfikat pamiątkowy z tabliczką grawerowaną - wymiary: 250x150mm - TAB104

120,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

mocowanie tabliczki:

Opis

Klimatyczny certyfikat pamiątkowy w formie tabliczki na ścianę. Wycinany i grawerowany precyzyjnie laserem. Na ciemnobrązowej sklejce umieszczona jest złota płytkę z laminatu z dowolnym grawerem. Grawer może zawierać dowolną treść, logotypy, dedykacje, podpisy. Opcjonalnie certyfikat podklejamy taśmą piankową umożliwiającą montaż do ściany. Prezentowany certyfikat będzie świetnie eksponował pełną sukcesów współpracę lub dowód uznania dla partnera biznesowego. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji certyfikatu.

Wymiary:
250x150mm
Materiały:

- sklejka brzozowa 5mm, szlifowana i lakierowana
- złoty laminat grawerski 1,6mm
Opcjonalnie: podklejenie taśmą piankową lub otworek do zawieszenia na ścianie

Tabliczki wykonane są z naturalnego drewna, dlatego mogą występować różnice w odcieniu w zależności od partii. 

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych czas uzależniony od aktualnie prowadzonych prac, liczony od momentu akceptacji projektu.

Treść do grawerowania należy przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.