Długopis PARKER URBAN Core Night Sky Blue CT - PAR171-D-PT

119,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

GRAWER:

Opis

Dobry markowy prezent nie musi być drogi, ważne żeby był drogocenny dla osoby, która go otrzyma z własną personalizacją. Pióra i długopisy grawerujemy laserem z bardzo dużą precyzją i starannością. Każdą realizację poprzedzamy projektem, który przesyłamy do akceptacji. Zazwyczaj przygotowujemy kilka wzorów krojów pism do wyboru. Grawer dodaje wartości emocjonalnej, która sprawia, że prezent staje się wyjątkowy.

Jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na świecie - kultowa marka PARKER.
Gwarancja jakości i prestiżu.

Bardzo elegancki prezent!!!

PARKER URBAN to wspaniała kolekcja nowej generacji, która wyznacza nowe zasady. Łączy ergonomię ze sztuką uzyskując niekonwencjonalny kształt. oraz doskonałą równowagę Jeżeli wizerunek znaczy wiele, a jakość jest podstawą, wybierz ten nowoczesny artykuł piśmienniczy. Parker Urban stworzony by imponować, zaprojektowany by doskonale pracować.

DŁUGOPIS:
Korpus długopisu wykonano z mosiądzu pokrytego satynowym lakierem w kobaltowym odcieniu. Sekcja przednia wykonana z połyskującego, czarnego materiału polimerowego. Całość uzupełniają pierścienie ze stali nierdzewnej z wykończeniami platerowanymi chromem.. Przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu, wyposażony w standardowy wkład.

- długopis
- etui kartonowe

OPCJONALNIE:
Dowolny grawer na piórze zawierający np: imię nazwisko, datę, krótkie zdanie, kilka słów dedykacji, itp.

Treść grawerów można przesłać na dwa sposoby:
- wpisując w okienku "UWAGI" w końcowym etapie składania zamówienia
- bezpośrednio na adres nasz e-mail: sklep@grawernia.pl

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Produkty z tej samej kategorii