BESTSELLER

Stojaczek slim z dowolnym tekstem - laminat grawerski metalizowany i szczotkowany - ST008

11,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor laminatu:

tekst:

Opis

Stojaczki informacyjne slim do restauracji, kawiarni, barów z dowolnym tekstem. Wykonane z wysokiej jakości laminatu grawerskiego giętego na gorąco. Laminat do użytku wewnętrznego z widoczną strukturą szczotkowanego metalu.  Na stojaczkach wykonujemy dowolny grawer laserem. Stojaczki dostępne w dwóch kolorach do wyboru. Przygotuj swój lokal gastronomiczny do nowego, podwyższonego reżimu sanitarnego. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary:
- wysokość: ok 30mm (w zależności od kąta gięcia)
- szerokość: 200mm
- głębokość: 40mm
Materiał:
laminat grawerski wewnętrzny, metalizowany, struktura lekko szczotkowana 1,6mm
Znakowanie: grawer laserem
Kolory laminatu:
- złoty
- srebrny

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do graweru można również przesłać na adres sklep@grawernia.pl lub załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.