NOWOŚĆ! BESTSELLER

Mini Stojaczek stolik odkażony - laminat grawerski metalizowany i szczotkowany - ST007

13,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor laminatu:

wybierz wzór:

tekst:

Opis

Mini stojaczki informacyjne do restauracji, kawiarni, barów informujące o zdezynfekowaniu miejsca dla klienta. Wykonane z wysokiej jakości laminatu grawerskiego  giętego na gorąco. Laminat do użytku wewnętrznego z widoczną strukturą szczotkowanego metalu. Na stojaczkach wykonujemy grawer laserem według  wzoru dostępnego w galerii. Możesz również wpisać własny tekst wybierając odpowiednią opcje poniżej. Stojaczki dostępne w dwóch kolorach do wyboru. Przygotuj swój lokal gastronomiczny do nowego, podwyższonego reżimu sanitarnego. 

W przypadku wyboru stojaczka z własnym tekstem przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary:
- wysokość: ok 80mm (w zależności od kąta gięcia)
- szerokość: 75mm
- głębokość: 80mm
Materiał:
laminat grawerski wewnętrzny metalizowany, struktura lekko szczotkowana 1,6mm
Znakowanie: grawer laserem
Kolory laminatu:
- złoty
- srebrny

Termin realizacji zamówienia od 5 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do graweru można również przesłać na adres sklep@grawernia.pl lub załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii