Deska do serów z dowolnym grawerem - prezent - KCH007

169,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Deska do serów i przekąsek to niezbędne akcesorium podczas rodzinnych spotkań i przyjęć. Serwuj sery i przekąski z klasą! Deska wykonana jest z drewna a wbudowane magnesy utrzymują akcesoria na swoim miejscu. W zestawie ceramiczna podstawka i trzy nożyki. Na desce grawerujemy dowolną dedykację lub logotyp. Opcjonalnie możemy wykonać niewielki grawer na rączkach akcesoriów. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do znakowania.
 
materiał: drewno, ceramika, metal
wymiary:
- średnica: 255mm
- wysokość: 24mm
znakowanie: precyzyjny grawer laserem

Cena zawiera grawer na desce. Grawer akcesoriów jest opcją dodatkowo płatną.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 5 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii