Pieczątka dla dzieci COLOP Protect Kids 20 - COL038

45,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

To naprawdę bardzo proste! Bądź bohaterem – chroń siebie i najmłodszych domowników. Mycie rąk to podstawa, a teraz możesz nauczyć się tego w zabawny sposób. Przybij pieczątkę z podobizną Monster Virusa na dłoniach. Policz wolno do dziesięciu. Weź ulubione mydło, odkręć wodę i… proszę bardzo! Myj ręce tak długo i dokładnie aż podobizna potworka zniknie z twoich dłoni. Baw się – powtarzając tę czynność wielokrotnie w ciągu dnia. Według Światowej Organizacji Zdrowia mycie rąk wodą i mydłem to najlepsza metoda ochrony. Pieczątka Protect KIDS jest wyposażona w testowany dermatologicznie tusz. Oznacza to, że używamy tuszu do stemplowania, który jest nieszkodliwy dla skóry. Każda poduszka tuszująca wystarcza na około 3000 odbić lub 5-6 odbić dziennie przez 500 dni. Pieczątka zapakowana jest w blister ochronny.

Microban 
Wbudowana ochrona antybakteryjna Microban zabezpiecza obudowę pieczątki przed niebezpiecznymi bakteriami, a także blokuje ich namnażanie.

Technologia Microban uznawana jest za w pełni bezpieczną technologię, potwierdzoną wieloma certyfikatami. Wykorzystuje właściwości m. in. jonów srebra, które wyniszczają bakterie „od wewnątrz” wnikając w strukturę ich DNA, a także blokują ich namnażanie. Microban gwarantuje aktywną i długotrwałą ochronę przed bakteriami takim jak: E. Colli, Salmonella, czy MRSA.
 
Badania wskazują, że technologia Microban jest w stanie usunąć nawet 99,9% bakterii znajdujących się na obudowie pieczątki. Jest odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania, czy zmywanie. Nawet przy intensywnym użytkowaniu pieczątki, zawsze będzie chroniła przed bakteriami w ten sam sposób.

KOLOR ODBICIA: czarny
WYMIENNA PODUSZKA Z TUSZEM: tak

Termin realizacji zamówienia od 2 do 5 dni


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.