Custom Logo For Your Original Product - tabliczka głęboko grawerowana - wym. 37x37mm - TAB089

  • 1-4 szt. 44,56 zł
  • 5-9 szt. 31,56 zł
  • 10-49 szt. 24,46 zł
  • 50-100 szt. 18,51 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

podklejenie taśmą tesa:

głębokość graweru:

Opis

Tabliczka dedykowana do brandowania autorskich produktów jej zastosowanie znajdziemy w branżach produkujących ekskluzywne mebe, altanki ogrodowe, instrumenty muzyczne, autorskie tuningi samochodów po konstruktorów audiofilskich wzmacniaczy audio. Prezentowana w galerii tabliczka to realizacja logotypu na główkę 6-cio strunowej customowej gitary basowej. Tło tabliczki przygotowane zostało do wypełnienia lakierem nitro. Tabliczka przedstawiona na fotografiach to przykład możliwości technologicznych grawerowania CNC frezami stożkowymi i palcowymi. Wykonujemy tabliczki o dowolnych wymiarach, kształtach oraz treści. W celu uzyskania dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Aby uzyskać precyzyjną wycenę prosimy określić: wymiary boków tabliczki oraz dostarczyć: logo, tekst lub grafikę oraz podać nakład (im wiekszy tym cena za 1 sztukę niższa). Głębokość graweru ma bardzo duży wpływ na cenę, dlatego prosimy w zapytaniu podać jaka głębokość dla Państwa będzie odpowiednia (im płycej grawerujemy tym cena bardziej atrakcyjna).

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczek.

Wymiary: 37x37mm
Materiał: srebrne aluminium anodowane
Grubość: 2mm
Głębokość graweru: 1mm (lub inny wg zapotrzebowania)
Metoda wykonania: precyzyjny grawer CNC
Opcjonalnie wykonujemy: otworki montażowe lub podklejamy tabliczki taśmą samoprzylepną.

Czas realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych uzależniony od zamówionego nakładu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Treść tabliczek, logotyp można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Potrzebujesz tabliczki o innym wymiarze? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.