Tabliczka znamionowa z aluminium - multikolor - grawer CNC - wymiary: 150x70mm - TZN035

  • 1-9 szt. 67,20 zł
  • 10-20 szt. 43,70 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

podklejenie taśmą tesa:

otworki montażowe:

kolor aluminium:

Opis

Tabliczki znamionowe do maszyn i urządzeń wykonane z aluminium anodowanego. Grawerowane precyzyjnie frezami CNC. Grawerujemy dowolną treść, tabelę, znaki graficzne, logotypy oraz symbole. Tabliczki możemy wykonać w dowolnym wymiarze, co podlega indywidualnej wycenie. Tabliczki wykonujemy z prostymi rogami oraz otworkami montażowymi (opcja). Prezentowana tabliczka posiada wypukły grawer liczb, który dla lepszej widoczności został zaczerniony drukiem UV

UWAGA: Cena tabliczki uzależniona jest od nakładu oraz ilości treści na tabliczce (im mniej treści do grawerowania tym tańsza tabliczka). Dlatego prosimy przed zakupem o przesyłanie indywidualnego zapytania na e-mail: sklep@grawernia.pl w celu uzyskania precyzyjnej wyceny.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji tabliczek znamionowych.

Wymiary: 150x70mm
Materiał: aluminium
Kolor materiału: czarny, niebieski, czerwony, zielony, srebrny, złoty
Grubość: 1mm
Metoda znakowania: grawer CNC 
Opcjonalnie:
- otworki montażowe
- taśma montażowa tesa

Czas realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych uzależniony od zamówionego nakładu. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.
Treść tabliczek można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.