Tabliczki na toalety z alfabetem Braille'a - wym. 150x80mm - TT033

35,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wybierz wzór:

Opis

Dostosuj swoją instytucję lub firmę do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących. Tabliczki na toalety z alfabetem Braille'a przystosowane do montażu na drzwiach bądź ścianie Tabliczki wykonane są ze srebrnego, matowego laminatu grawerskiego odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Zarówno tekst z piktogramem jak i alfabet Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki odpowiedniemu grawerowaniu laserem kulek - zgodnie z zaleceniami PZN wykonane są na głębokość 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,3mm. Mocowanie tabliczek jest bardzo łatwe - tabliczka podklejona jest pianką samoprzylepną do naklejenia na płaską powierzchnię drzwi. Do wyboru tabliczki na toaletę męską lub damską.

wymiary:
 150x80mm
materiał:
 srebrny laminat grawerski, mat exterior
kolor graweru: czarny
grubość: 1,6 mm
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
mocowanie: tabliczka z pianką montażową do przyklejenia 

Przykład wypełnienia rubryk:
wybierz wzór: 1
 
Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych.

Jeżeli potrzebujecie Państwo opracować inne wymiary tabliczek z dowolną treścią lub innym kontrastującym kolorem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.