NOWOŚĆ!

Tabliczki z alfabetem Braille'a na krzesła, fotele lub szafki - wym. 70x51mm - TAB079

17,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

otworki montażowe:

Opis

Dostosuj swoją instytucję lub firmę do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących. Tabliczki z alfabetem Braille'a przystosowane do montażu na oparcia krzeseł, foteli w kinach, amfiteatrach, salach widowiskowych lub na dowolne szafki (biuro, basen, magazyn). Tabliczki wykonane są ze srebrnego, matowego laminatu grawerskiego odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Zarówno cyfry jak i alfabet Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki odpowiedniemu grawerowaniu laserem kulek - zgodnie z zaleceniami PZN wykonane są na głębokość 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,3mm. Mocowanie tabliczek jest bardzo łatwe, polecamy dwa warianty do wyboru: otworki montażowa dedykowane na zaokrągloną powierzchnię (oparcie krzeseł) lub tabliczka podklejona pianką samoprzylepną, dzięki której nakleimy tabliczkę na płaską powierzchnię.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

wymiary: 70x51mm
materiał:
srebrny laminat grawerski, mat exterior
kolor graweru: czarny
grubość: 1,6 mm
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
mocowanie: tabliczka z otworkami montażowymi lub z pianką montażową do przyklejenia - należy wybrać odpowieznią opcje.
 
Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Numerację tabliczek należy podać w ostatnim etapie składania zamówienia lub przesłać na adres sklep@grawernia.pl
Jeżeli potrzebujecie Państwo opracować inne wymiary tabliczek z dowolną treścią lub innym kontrastującym kolorem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.