Puchar Howard - złoty - Prezent dla Taty - P8344A

96,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Puchar Howardz motywem serca to wspaniała nagroda dla taty lub dziadka. Wyraź swoje uczucia obdarowując ukochaną osobę wyjątkową pamiątką. Przetłaczany kielich spocztwa na eleganckiej rękojeści z centralnie umieszczonym sercem. Znajduje się tam miejsce na mały emblemat o średnicy 24mm.  Na marmurowym podeście pucharu umieszczamy tabliczkę z dedykacją. Howard to puchar który sprawdzi się również jako nagroda w wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Przed realizacją przygotowujemy projekt tabliczki i emblematu (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.

materiały: tworzywo sztuczne, metal, marmur
kolor pucharu: złoty 
wysokość: 320mm
wymiary podstawy: 85x85x40mm
tabliczka i emblemat: złoty laminat grawerski 0,8mm
wymiary tabliczki: 75x30mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu tabliczki, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do graweru na tabliczce można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisać w polu uwagi podczas ostatniego etapu składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również