Trofeum szklane w etui - Skrzydła - TSZ105

359,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

kolor tabliczki:

nadruk UV na etui:

Opis

Eleganckie trofeum szklane z efektownie wyglądającymi skrzydłami. Skrzydła są symbolem zwycięstwa i odwagi w realizacji marzeń. Dwie tafle szkła o grubości 15mm osadzone są na czarnym postumencie. Przyklejamy na nim srebrną lub złotą tabliczkę z dowolną dedykacją dostosowaną do wydarzenia. Trofeum zapakowane jest w gustowne czarne etui. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiał: szkło szlifowane
Grubość: 15mm
Wysokość: 30cm
Tabliczka: srebrny lub złoty laminat grawerski 0,8mm
Dodatki: eleganckie etui

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.