Trofeum szklane w etui - Oviedo - TSZ103

195,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

nadruk UV na etui:

Opis

Klasyczne trofeum wykonane z wysokiej jakości szkła o lekko zielonym kolorze. Prosty design sprawia, że trofeum nada się świetnie jako nagroda podczas firmowej uroczystości lub wydarzenia sportowego. Trofeum wykonane jest ze szkła o grubości 19mm na którym grawerujemy dowolną treść dedykacji dostosowaną do wydarzenia - urodziny, rocznica ślubu, wyróżnienie, gala biznesowa. Trofeum zapakowane jest w gustowne niebieskie etui. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiał: szkło szlifowane
Grubość: 19mm
Wysokość: 210mm
Etui: w komplecie

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.