Trofeum szklane w etui - Iruna - TSZ101

135,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wybierz model:

nadruk UV na etui:

Opis

Nowoczesne  trofeum szklane Iruna w kształcie prostopadłościanu. Ścięte krawędzie i zaokrąglone rogi świetnie się prezentują a gruba tafla szkła efektownie załamuje światło. Trofeum wykonane jest ze szkła o grubości 19mm na którym grawerujemy dowolną treść dedykacji dostosowaną do wydarzenia - urodziny, rocznica ślubu, wyróżnienie, gala biznesowa. Trofeum Iruna dostępne jest w trzech rozmiarach.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Materiał: szkło szlifowane
Grubość: 19mm
Wymiar do wyboru:
- Iruna I - 8x12cm
- Iruna II - 10x14cm
- Iruna III - 12x17cm
Etui: w komplecie

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.