BESTSELLER

Szyld mały szroniony - wym. 100x150mm - SPD018

59,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Szyldy przydrzwiowe dedykowane do opisu pomieszczeń wykonujemy ze szronionej, lekko transparentnej plexi. Przeznaczone są do zamontowania na dwóch dystansach z tworzywa w kolorze srebrnym. Na szyldach wykonujemy dowolne napisy w technologii UV druku. Szyldy prezentują się nowocześnie, dlatego bardzo dobrze i świeżo wyglądają na każdym kolorze ściany. Prezentowany szyld możemy dowolnie zmodyfikować, zmieniając dowolnie wymiary oraz dodając (w przypadku większej powierzchni szyldu) dodatkowe dwa dystanse - taka modyfikacja podlega indywidualnej wycenie.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.


Specyfikacja:
• wymiary szyldu: 10x15 cm
• akryl szroniony o grubości 3 mm
• szyld wycinany laserem
• nadruk UV (dowolne kolory)
• dwa dystanse o średnicy 12 mm

Treść na szyldy można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.