Trofeum szklane w etui - CEZAR

369,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

tabliczka z dedykacją:

Opis

Dostojny charakter zawarty w niezwykle ekskluzywnym trofeum szklanym stworzonym z myślą o wyjątkowych okazjach. Prezentowane trofeum jest kwintesencją wyrafinowania, która w połączeniu z technologią i precyzją technologii grawerowania szkła laserem daje niezwykły efekt. Główna część szklana to sześcian wsparty na kolumnie szklanej, która spoczywa na czarnej trapezowej podstawie. Każde trofeum może zawierać dowolną treść dedykacji, logotyp, grafikę lub fotografię.

Zastosowanie: jubileusz, spotkanie biznesowe, wyjątkowe podziękowanie, nagroda, zawody sportowe, prezent, wyróżnienie, dowolna dedykacja.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.


materiał: szkło
wymiary: 300mm

UWAGA: w komplecie eleganckie czarne pudełko z zamknięciem na magnes.

Na pudełku możemy nakleić złotą tabliczkę z dowolną treścią - opcja dodatkowo płatna - szczegóły na tel. 18 440 70 21 (cena uzależniona od wielkości tabliczki)

Termin realizacji zamówienia od 3 do 10 dni liczony od chwili akceptacji projektu przez klienta. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Proszę dostarczyć treść do grawerowania.

Rabaty przy zamówieniu większych ilości - szczegóły infolinia: 801 090 121