BESTSELLER

Szyld przydrzwiowy z numerem lokalu - wym. 210x140mm - SPD015

160,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Szyld przydrzwiowy z dibondu, akrylu oraz z laminatu grawerskiego - montowany na dwóch stalowych dystansach. Piękny, szczotkowany dibond łączymy z bezbarwnym akrylem mocnymi dystansami stalowymi. Treść szyldu grawerowana jest bezpośrednio na czarnym laminacie grawerskim, który umieszczamy na akrylu. Szyld wykonany jest z trwałych, świetnie prezentujących się materiałów. Szyld odporny na czynniki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem można montować go zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary szyldu: 210x140mm
Materiały:
- srebrny dibond szczotkowany 3mm
- bezbarwny akryl 3mm
- czarny laminat grawerski 1.6mm z białym grawerem
- stalowe dystanse o średnicy 12mm

Całkowita grubość szyldu:
35mm

Szyld przeznaczony do samodzielnego montażu - wystarczy wywiercić dwa otwory w ścianie wg rozstawu otworów wykonanych w płytce z dibondu. Do ściany należy dobrać odpowiednie kołki rozporowe w zależności od rodzaju budulca (cegła, regips, drewno, itp.). Po wykonaniu otworów szyld montujemy na dwóch dystansach stalowych które Grawernia dostarcza wraz z szyldem.
 
Treść na szyld można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.